Koltuk Yıkama Dikmen

Temizlik Bizim İşimiz, Dikmen Koltuk Yıkama
Ankara’nın her yerinden, haftanın her günü halı koltuk perde temizliği için hizmet alabilirsiniz. Dikmen Koltuk Yıkama olarak firmamız en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırır.
Çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşme sonucunda oluşturulan randevuya göre yıkama ekiplerimiz adreslerinize yönlendirilir. Belirlenen gün ve saatte adresinize gelen ekip arkadaşlarımız ilk olarak yıkama yapılacak koltuğunuza süpürme işlemini uygular ve aynı zamanda leke kontrolü yapar. Lekelere çeşitlerine göre özel kimyasallar ile müdahale eden uzmanlarımız yıkama işlemine başlar. Kumaşın türüne göre farklı yoğunluklu deterjan solüsyonu kullanılır. Bu deterjan antimikrobiyal özellikli olduğu gibi aynı zamanda Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama şampuanıdır. Yıkama işlemi sonrasında ise durulama aşamasına geçilir ve son olarak ise tüm kirletici unsurlar, deterjan kalıntıları, durulama suyu ve benzeri bileşenler süper güçlü vakumlu makinemiz ile çekilir. Tüm işlem ortalama bir saat sürmektedir. İşlem sonrası en az beş saat üzerine oturmamanızı, eşya koymamanızı tavsiye etmekteyiz. Periyodik olarak en az altı ayda bir yıkama yaptırılmasını tavsiye ederiz. Dikmen Koltuk Yıkama olarak sizlere kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Tecrübeli bir firma seçimi bu noktada önem arz etmektedir. Çünkü tecrübe sahibi olmayan kişiler koltuklarınıza geri dönüşümü mümkün olmayan zararlar verebilirler. Bu durumda maddi zararın yanında manen de üzüntüye sebep olabilir. Firma seçerken çok yıllık olmasına, hizmet çeşitliliğinin yüksek olmasına ve mantıklı fiyatlarla hizmet sunmasına dikkat edilmelidir. Çok düşük veya çok yüksek fiyatları sunan firmaları seçmemeliyiz. Çünkü kaliteli hizmetin ortalama bir fiyatı vardır ve bu miktardan yukarıdaki işlemler dolandırıcılığa altındaki işlemlerde kalitesizliğe göstergedir. Yıkama firması seçerken özellikle hakkındaki şikâyetleri araştırmanızı tavsiye ederiz. Ancak şikâyetlerde de tutarlı olanları dikkate almanızı salık veririz. Örneğin iftira atma amaçlı veya asılsız bilgiler içeren yorum ve şikâyetlere mahal vermeyiniz.
Dikmen Koltuk Yıkama olarak firmamız yılların tecrübesini deneyim ve bilgisini sizlere en uygun fiyatlarla ve en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde yıllardır sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0312 483 40 50 numaradan veya 0555 802 91 91 iletişim sağlayabilirsiniz. Sağlıklı Günler dileriz.
Dikmen Koltuk Yıkama Facebook SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Twitter SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK